• Apdrošināšanas periods
 • Papildus apdrošināšanas segums
 • Apdrošināšanas līguma nosacījumi
 • Apdrošināšanas prēmijas maksāšanas kārtība
 • Zaudējumu regulēšanas minimālās prasības
 • Iesniegtā atlīdzības pieteikuma izskatīšana un lēmuma pieņemšana
 • Iepirkuma id nr. Rpp2013/08 Informatīvā paziņojuma par iepirkumu „Reģionālās pašvaldības policijas darbinieku veselības apdrošināšanas pakalpojums”
  Download 39.42 Kb.
  Sana24.03.2017
  Hajmi39.42 Kb.


  Iepirkuma ID Nr. RPP2013/08

  Informatīvā paziņojuma par iepirkumu

  „Reģionālās pašvaldības policijas darbinieku

  veselības apdrošināšanas pakalpojums”

  pielikums Nr. 2

  Tehniskā specifikācija – nepieciešamie apdrošināšanas nosacījumi
  Reģionālās pašvaldības policijas darbinieku veselības apdrošināšanas pakalpojums.


  1. Apdrošinājuma ņēmējs un apdrošinātais:

  1.1. Apdrošinājuma ņēmējs: Reģionālā pašvaldības policija

  Reģistrācijas Nr. 90002707314, Adrese: Gaismas iela 19/9, Ķekava, LV-2123


  1.2. Apdrošinātais: Reģionālās pašvaldības policijas darbinieki

  1.2.1. Darbinieku skaits: 70 cilvēki (56 vīrieši, 14 sievietes).

  1.2.2. Vidējais darbinieku vecums: 34 gadi.

  1.2.3. Darbinieku deklarētās dzīvesvietas: Rīgas rajons, Ķekavas novads.

  1.2.4. Risku paaugstinoši faktori.

  1.2.4.1. Visi darbinieki var būt iesaistīti operatīvajā darbā.  1.2.4.2. Darbinieki regulāri nodarbojas ar sporta aktivitātēm, piedalās sporta spēlēs u.c. sporta aktivitātēs, kā arī fiziskās sagatavotības pārbaudēs.


  1. Apdrošināšanas periods: 24 mēneši
  1. Līguma darbības teritorija: Latvija
  1. Minimālais apdrošināšanas segums

   1. Visiem darbiniekiem pretendents piedāvā vienu apdrošināšanas segumu.
    1. Ambulatorā aprūpe – ar apdrošinājuma summu ne mazāku par 1000 LVL

    2. Ambulatorā diagnostika un ārstēšana valsts noteiktās pacienta iemaksas apmērā 100%:

  • par ģimenes ārsta, speciālista ambulatoro apmeklējumu;

  • par ģimenes ārsta mājas vizīti;

  • par ambulatori un dienas stacionārā veiktajiem diagnostiskajiem izmeklējumiem un operācijām;

  • par katru dienas stacionārā pavadīto dienu.
    1. Ambulatorie maksas pakalpojumi.

     1. Maksas ģimenes ārstu, privātprakses ārstu, ārstu speciālistu (bez ierobežojuma, t.sk. dermatologu un alergologu), profesoru, docentu, īpaši augsti kvalificētu speciālistu konsultācijas (ieskaitot dokumentu noformēšanu un analīžu ņemšanu), mājas vizītes un to laikā sniegtie medicīniskie pakalpojumi ar limitu ne mazāku par 22 LVL pirmreizējām konsultācijām un vizītēm un ar limitu ne mazāku par 15 LVL atkārtotām.

     2. Ārstnieciskās manipulācijas un procedūras (injekcijas, blokādes u.c.).

     3. Plaša spektra laboratoriskie izmeklējumi un maksa par analīžu noņemšanu, t.sk: hematoloģija un anēmiju diagnostika (t.sk. pilna asins aina, klīniskā asins aina, hemoglobins, leikocitu formula. Eritocīti, EGĀ, trombocīti, retikulocīti, hematokrits, ferritīns, transferīns, eritropoetīns, vit.B12, folskābe, koaguloģijas izmeklējumi (t.sk., protrombīna komplekss, fibrinogēns, u.c.) imūnhematoloģija (t.sk. asins grupa, Rh faktors, antieritrocitārās antivielas, alergēnu diagnostika, krioglobulīns u.c.), urīna analīzes (urīna mikroskopija, M gradients, Lambda ķēdes, urīna uzsējums, urīna citoloģija), fēču analīzes (t.sk., patogēnā mikroflora fēcēs, fēču uzsējums u.c.), asins izmeklējumi t.sk., visi asins bioķīmiskie izmeklējumi (aknu testi un fermenti, olbaltumvielas, iekaisuma marķieri (CRO, RFASO,prokalcitonīns, komplementa faktori C3 un C4), glikozes regulācija- glikoze, glikozētais hemoglobīns, fruktozamīns, C peptīds, elektrolīti, lipīdi – holesterīns, triglicerīdi, augsta blīvuma holesterīns, zema blīvuma holesterīns), kardioloģiskiemarķeri – troponīnsI, troponīns T, mioglobīns, KFK MB frakcija, nātrijurētiskais peptīds (BNP), vairogdziedzera hormoni- TSH, T3, T4, tireglobulīns, antivielas pret tireoglobulīnu, antivielas pret tireoperoksidāzi, citi hormoni – kortizols, somatotropais hormons, parathormons, gastrīns, adrenokortikotropais hormons, serozo dobumu materiāla citoloģija, aspirāta citoloģija, nospiedumu un nokasījumu no ādas vai gļotādas bojājumiem citoloģiskā izmeklēšana), histoloģijas izmeklēšana

     4. Plaša spektra diagnostiskie izmeklējumi, t.sk: rentgendiagnostika orgāniem un ķermeņa daļām (t.sk. digitālā flurogrāfija, digitālā skenogramma, mammogrāfija, sonoskopija un ultrasonogrāfija dažādām ķermeņa daļām un orgāniem, t.sk., trīsdimensiju un četrdimensiju ultrasonogrāfiju (t.sk., nieru, urīnceļu, vaiogdziedzera, locītavu, artēriju sonogrāfiskā un doplerogrāfiskā izmeklēšana (t.sk. dupleksa skanēšana ar krāsas doplerogrāfiju un spektrālanalīzi, sirds neinvazīvie izmeklējumi (elektrokardiogramma, stressehokardiogrāfija, ehokardiogrāfija, transezofageālāehokardiogrāfija, holteramonitorēšana, veloergometrija, u.c.), endoskopijas izmeklējumi, datortomogrāfija, magnētiskās rezonanses, scintigrāfijas izmeklējumi.

     5. Magnētiskā rezonanse, datortomogrāfija, endoskopiskie izmeklējumi un to laikā veiktās manipulācijas, kā arī citi dārgo tehnoloģiju izmeklējumi ar ārstējošā ārsta norīkojumu, ar limitu ne mazāku par 200 LVL apdrošināšanas periodā.
   1. Stacionārā aprūpe – ar apdrošinājuma summu ne mazāku par 1000 LVL

    1. Stacionārā diagnostika un ārstēšana valsts noteiktās pacienta iemaksas apmērā 100%, ar primārās aprūpes ārsta vai speciālista nosūtījumu:

  • par ārstēšanos diennakts stacionārā;

  • par stacionāri veiktajiem diagnostiskajiem izmeklējumiem;

  • par pacienta līdzmaksājumu par veiktajām ķirurģiskajām operācijām.

    1. Stacionārā rehabilitācija valsts noteiktās pacienta iemaksas apmērā 100%, ar primārās aprūpes ārsta vai speciālista nosūtījumu.

    2. Stacionārie maksas pakalpojumi

  • uzturēšanās dienas un diennakts stacionārā, par katru pavadīto dienu;

  • ārstu konsultācijas;

  • ārstnieciskās manipulācijas, diagnostiskie, laboratoriskie un instrumentālie izmeklējumi dienas un diennakts stacionārā;

  • maksas operācijas dienas un diennakts stacionārā.
   1. Vakcinācija – bez limita un skaita ierobežojuma vakcināciju pret gripu, ērču encefalītu, Aun B hepatītu.
   1. Pretendenta piedāvājumā jābūt minētam vai ambulatorās un stacionārās aprūpes limits ir kopējs. Ja limits nav kopējs – jānorāda limitu sadalījums.
  1. Papildus apdrošināšanas segums

   1. Papildus minimālajam segumam, pretendentam jāparedz iespēja iegādāties pasūtītājam papildus segumu, kura iegāde pasūtītājam nav obligāta.

   2. Zobārstniecības pakalpojumi – ar 50% atlaidi un minimālo apdrošinājuma summu 100 LVL (summa no kuras tiek rēķināta 50% atlaide) apdrošināšanas periodā. Zobārstniecības segumā jābūt iekļautam: mutes dobuma, zobu higiēna; pirmā neatliekamā palīdzība akūtu zobu sāpju gadījumā; profilaktiskā apskate, konsultācija; ķirurģiskās manipulācijas, operācijas; zobu plombēšana, t.sk. pagaidu plombe; zobu ekstrakcija; anestēzija; rentgenogrammas.

   3. Pretendentam finansu piedāvājumā jānorāda apdrošināšanas prēmija ja papildus apdrošināšanas segumus tiek nodrošināts visiem darbiniekiem un apdrošināšanas prēmija, ja papildus apdrošināšanas segumus tiek nodrošināts tikai 7 (septiņiem) darbiniekiem.
  1. Izņēmumi

   1. Pieļaujami šādi izņēmumi: neatliekama privātā medicīniskā palīdzība; ambulatorā rehabilitācija; maksas pakalpojumi par uzturēšanos paaugstināta servisa palātā dienas un diennakts stacionārā; zobu protezēšana, balināšana, smēķētāju pigmenta noņemšana, ortodontija; maksas pakalpojumi, kas saistīti ar grūtniecību un dzemdībām; grūtniecības pārtraukšana bez medicīniskām indikācijām; pakalpojumi, kas saistīti ar neauglības ārstēšanu, mākslīgo apaugļošanu; kosmētiskie pakalpojumi (piem., plastiskā ķirurģija, estētiskās dermatoloģijas pakalpojumi, pēdu aprūpe, vēnu skleroterapija u.c.); alkoholisma, narkomānijas, toksikomānijas, psihiatriskā, psihoterapeitiskā, psiholoģiskā un seksopatoloģiskā ārstēšana; seksuāli transmisīvo slimību diagnostika, ārstēšana un slimību rezultātā radušos veselības bojājumu diagnostika un ārstēšana; redzes korekcijas operācijas, kas veiktas ar lāzera tehnoloģiju; palīglīdzekļu iegādes izdevumi (ģipsis, elastīgās saites, kruķi u.c.) un medicīnas preces; dietologa, logopēda konsultācijas un ārstēšanu; netradicionālās ārstēšanas metodes (homeopāta konsultācijas un ārstēšanu, adatu terapija, manuālā terapija u.c.); reiterterapija; asins un orgānu lāzerterapija; pirmsoperācijas un pēcoperācijas aprūpes līgumi; staru un ķīmijterapija; vēnu operācijas; honorārus, ķirurga izvēli operācijās; orgānu transplantācijas operācijas; radinieku vai tuvas personas uzturēšanās stacionārā; onkoloģiskā paliatīvā ārstēšana; tuberkulozes ārstēšana; hemodialīze; maksas stacionārā rehabilitācija; audu aizstājējmateriāli (protēzes, implanti); medicīniskā aparatūra; vispārējā ķermeņa diagnostika; ārstēšanās izdevumi un izmeklējumi, kas radušies apdrošinātajai personai apzināti nodarot kaitējumu savai veselībai; pakalpojumi, ka saņemti iestādēs, kas nav reģistrētas LR Ārstniecības iestāžu un sertifikācijas reģistrā.

   2. Pretendenta iesniegtajā piedāvājumā jābūt precīzi norādītam izņēmumu uzskaitījumam.
  1. Apdrošināšanas līguma nosacījumi

   1. Apdrošināšanas segums stājas spēkā apdrošināšanas līgumā norādītajā datumā pēc apdrošināšanas prēmijas apmaksas saņemšanas no apdrošinājuma ņēmēja.

   2. Pretendentam jāparedz iespēja apdrošinājuma ņēmējam veikt izmaiņas apdrošināto personu sarakstā.

    1. Ja apdrošināšanas līguma darbības laikā apdrošinājuma ņēmējs nodibina darba attiecības ar jauniem darbiniekiem, apdrošinājuma ņēmējam ir tiesības apdrošināt jauno darbinieku saskaņā ar apdrošināšanas līgumā noteiktajiem nosacījumiem uz atlikušo apdrošināšanas līguma spēkā esamības laiku.

    2. Ja apdrošināšanas līguma darbības laikā apdrošinājuma ņēmējs pārtrauc darba attiecības ar kādu no apdrošinātajiem darbiniekiem, apdrošinājuma ņēmējam ir tiesības pārtraukt apdrošināšanas līguma darbību attiecībā uz šo apdrošināto personu, rakstiski paziņojot par to pretendentam ne mazāk kā 10 darba dienas iepriekš.

    3. Izslēdzot no polises apdrošināto personu, pretendentam ne vēlāk kā 30 (trīsdesmit) dienu laikā pēc līguma darbības pārtraukšanas ir jāatmaksā apdrošinājuma ņēmējam prēmijas daļa par neizmantoto apdrošināšanas līguma darbības laiku.

   3. Pēc apdrošināšanas līguma noslēgšanas pretendentam ir pienākums 5 darba dienu laikā izsniegt pretendentam apdrošināšanas polisi, katrai apdrošinātajai personai izsniedzamo veselības kartiņu, apdrošināšanas noteikumus un programmu aprakstus (t.sk. pakalpojumu cenrāžus, ja tādi ir), atlīdzības pieteikuma formu, kā arī aktuālo pretendenta līgumiestāžu sarakstu.

   4. Visi strīdi, kas rodas starp apdrošināšanas līguma dalībniekiem, tiek risināti sarunu ceļā. Ja mēneša laikā domstarpības netiek atrisinātas sarunu ceļā, tās tiek risinātas Latvijas republikas tiesās, Latvijas Republikas normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā.

   5. Pretendentam finansu piedāvājumā jāsniedz apdrošināšanas piedāvājums pasūtītāja darbinieku ģimenes locekļiem.

    1. Pasūtītāja darbinieku ģimenes locekļu sarakstu pasūtītājs ir tiesīgs iesniegs 2 mēnešu laikā no polises spēkā stāšanās datuma.

    2. Pasūtītāja darbinieku ģimenes locekļiem, pretendentam jāpiedāvā identisks apdrošināšanas segums un apdrošināšanas prēmija, kāda tiek piedāvāta pasūtītājam.

    3. Pretendenta sniegtais apdrošināšanas piedāvājums pasūtītāja darbinieku ģimenes locekļiem, izvēloties saimnieciski izdevīgāko piedāvājumu, netiks vērtēts.

    4. Pretendentam jānodrošina pakalpojumu saņemšana visās pretendenta līguma iestādēs, uzrādot veselības apdrošināšanas karti un neveicot skaidras naudas norēķinus.

    5. Saņemot pakalpojumus pretendenta līgumiestādēs, pretendents nav tiesīgas ierobežot pakalpojuma saņemšanu ar savu speciāli izstrādātu cenrādi, pakalpojumiem jābūt segtiem pilnā apmērā, saskaņā ar pakalpojuma sniedzēja cenrādi, izņemot pakalpojumus, kas var būt limitēti saskaņā ar šīs tehniskās specifikācijas minimālajām prasībām.

    6. Pretendentam jāapliecina, ka visi programmā piedāvātie pakalpojumi līgumiestādēs pieejami 100% apmērā.

    7. Pretendentam jānodrošina sekojošu līguma iestāžu pārklājums

  Rīgā:

  - Rīgas 1. slimnīca,

  - Rīgas 2. slimnīca,

  - TOS,


  - P. Stradiņa klīniskās universitātes slimnīca,

  - Rīgas Austrumu klīniskā slimnīca,

  - AS “EZRA -SK Rīgas slimnīca “BIKUR HOLIM”

  - Infektoloģijas centrs,

  - Veselības centrs 4

  - Veselības centrs 5,

  - Latvijas Jūras medicīnas centrs,

  - Veselības centru apvienība SIA OLVI,

  - ARS/Medicīnas sabiedrība

  - AURA -R Medicīnas sabiedrība,

  - ELITE/Medicīnas centrs,

  - Centrālā laboratorija,

  - E.Gulbja laboratorija,

  - ALMA A.Lasmaņa klīnika,

  - Ārstu prakse “Saulespuķe”,

  - Kalašnikovas, Zalmanes, Skrodeles klīnika.  Ķekavā:

  - Ķekavas ambulance
  1. Apdrošināšanas prēmijas maksāšanas kārtība

  Apdrošināšanas prēmijas apmēru finanšu piedāvājumā jānorāda pamatojoties uz plānoto apdrošināšanas prēmijas maksāšanas kārtību vienā maksājumā par tekošo gadu 14 dienu laikā no apdrošināšanas seguma spēkā stāšanās dienas.


  1. Zaudējumu regulēšanas minimālās prasības

   1. Atlīdzības pieteikuma iesniegšana

    1. Pretendentam jānodrošina apdrošinātajai personai iespēja pieteikt apdrošināšanas atlīdzību šādos veidos: aizpildot pieteikumu tiešsaistē internetā vai nosūtot pieteikumu pa pastu, vai iesniedzot pieteikumu pretendenta filiālē.

    2. Lai saņemtu apdrošināšanas atlīdzību apdrošinātajai personai ir jāparedz tiesības apdrošināšanas atlīdzības pieteikumu iesniegt ne mazāk kā 60 (sešdesmit) dienu laikā pēc pakalpojuma saņemšanas dienas. Pretendents var norādīt ierobežojumus iesniegšanas termiņam pēc līguma darbības beigām, bet ne mazāk kā 30 dienas.
   1. Iesniegtā atlīdzības pieteikuma izskatīšana un lēmuma pieņemšana

    1. Pretendentam piedāvājumā jānorāda, kādos termiņos tiks nodrošināta atlīdzības pieteikuma, iesniegtās medicīniskās un maksājumu apliecinošās dokumentācijas izskatīšana un lēmuma pieņemšana. Minētais termiņš nedrīkst būt garāks par 15 darba dienām no pieteikuma saņemšanas dienas.

    2. Gadījumā, kad apdrošināšanas atlīdzības saņemšanai iesniegtie dokumenti ir nepilnīgi vai lēmuma pieņemšanai nepieciešami papildus dokumenti, pretendentam par to jāpaziņo apdrošinātajai personai 5 darba dienu laikā no pieteikuma saņemšanas dienas. Apdrošinātajai personai jāparedz iespēja papildus nepieciešamo informāciju un/vai dokumentāciju iesniegt mēneša laikā pēc informācijas saņemšanas.

    3. Apdrošināšanas atlīdzības atteikuma gadījumā pretendentam ir pienākums 5 darba dienu laikā pēc lēmuma pieņemšanas par to informēt apdrošināto personu.
   1. Atlīdzības izmaksa

    1. Pretendentam jānorāda, cik ilgā laikā pēc lēmuma pieņemšanas par apdrošināšanas atlīdzības izmaksu tiks veikta apdrošināšanas atlīdzības izmaksa.

    2. Pretendents izmaksā apdrošināšanas atlīdzību apdrošinātajai personai vai tās norādītajai personai atlīdzības pieteikumā ne vēlāk kā 5 darba dienu laikā pēc lēmuma pieņemšanas.

    3. Pasūtītāja darbinieki programmas ietvaros ir tiesīgi saņemt apdrošināšanas līgumā ietvertos pakalpojumus arī iestādēs, kas nav pretendenta līgumiestādes. Šajā gadījumā darbiniekam ir tiesības par saņemtajiem pakalpojumiem iesniegt maksājuma dokumentus un saņemt apdrošināšanas atlīdzību.


  Download 39.42 Kb.
  Download 39.42 Kb.

  Bosh sahifa
  Aloqalar

      Bosh sahifa  Iepirkuma id nr. Rpp2013/08 Informatīvā paziņojuma par iepirkumu „Reģionālās pašvaldības policijas darbinieku veselības apdrošināšanas pakalpojums”

  Download 39.42 Kb.