• Toimetaja kokkuvõte
 • BERLIIN, SAKSAMAA (30. august 2017).
 • Switch 7 Black Edition – maailma esimene ventilaatorita ja eraldi graafikakaardiga kompaktsülearvuti
 • Swift 5 – äärmiselt kergesti kaasaskantav ilma võimsuses kompromisse tegemata
 • Hinnad ja saadavus
 • Teave Aceri kohta
 • Avalikud kontaktid
 • Pressiteade
  Download 66.81 Kb.
  Sana22.03.2020
  Hajmi66.81 Kb.
  #8537  Pressiteade
  Acer toob turule uue üliõhukese sülearvuti, tahvelarvuti ja eraldatava ekraaniga arvuti: Swift 5, Spin 5 ja Switch 7 Black Edition
  Need õhukesed ja stiilsed uudistooted viivad funktsionaalsuse ja mobiilsuse uuele tasemele.

  Toimetaja kokkuvõte

  • Swift 5 Üliõhuke ja ülikerge sülearvuti toimekale kasutajale, kes liigub palju ringi. Seade kaalub vähem kui 1 kg ja seda stiilse disainiga arvutit on mugav kaasas kanda ning mõnus kasutada

  • Spin 5 Uus tahvelsülearvuti igapäevakasutuseks. Dünaamiline ja väga paindlik liides – sobib ideaalselt professionaalse ilmega sisu loomiseks ning muusika, videote ja mängude nautimiseks.

  • Switch 7 Black Edition Ülimalt stiilne eraldatava ekraaniga kompaktsülearvuti moodsale professionaalile. Maailma esimene ventilaatorita kompaktsülearvuti, milles on eraldi graafikakaart.

  BERLIIN, SAKSAMAA (30. august 2017). Täna täiendas Acer oma populaarset üliõhukeste tahvelsülearvutite ja eraldatava ekraaniga Windows 10 seadmete tootesarja uue põlvkonna mudelitega Swift, Spin ja Switch. Kõigis lisandunud seadmetes on uus, erakordselt võimas 8. põlvkonna Intel® Core protsessor, biomeetrilist tehnoloogiat toetav turvalisem Windows Hello ja mitmekülgne kasutusfunktsionaalsus, mis on vajalik arvukate meelelahutusvõimaluste kasutamiseks ja professionaalse tööviljakuse tagamiseks. Lisaks jõudlusele ja mobiilsusele kehastavad need sülearvutid uut värsket stiili ja disaini, pakkudes ideaalset vormi ja funktsiooni tasakaalu.

  „Acer täiendab pidevalt oma sülearvuteid kogu tooteseeria ulatuses uusimate tehnoloogiatega, et tagada inimestele just selline arvutikasutusvõimekus, mida nad tänapäeva lakkamatult toimivas digitaalmaailmas vajavad,” lausus ettevõtte Acer Inc IT-toodete valdkonna juht Jerry Kao. „Kas inimene töötab, mängib, või loob, asub kontoris või on liikumises – Acer pakub igaks otstarbeks laias valikus tooteid, mis vastavad moodsa kasutaja mitmekesistele ja kordumatutele vajadustele.”

  „8. põlvkonna Intel Core’i protsessor personaalarvutis tagab, et see seade on kohane ja optimeeritud silmapaistvaima jõudluse ja kasutusvõimekuse saavutamiseks,” sõnas ettevõtte Intel Corp klientide andmetöötlusrühma asepresident Chris Walker. „Aceri üliõhukeste personaalarvutite uus tootevalik on omanäoline, kuid neid ühendab sarnane dünaamiline disain, arvukad meelelahutusvõimalused, lihtne kasutusmugavus ja uskumatu 40% jõudlusvõimendus1, mille annab 8. põlvkonna Intel Core’i protsessor.”

  „Aceri uue põlvkonna sülearvutid Swift, Spin ja Switch ühendavad funktsionaalsuse ja mobiilsuse Windows 10 võimsuse ja jõudlusega,” ütles firma Microsoft Corp partnerseadmete ja -lahenduste asepresident Peter Han. „Need kerged, saledad ja võimsad sülearvutid kujutavad endast kolme suurepärast valikut kõigile, kes kasutavad arvutit töö tegemiseks või meelelahutuse nautimiseks nii kodus, kontoris kui reisides.”  Switch 7 Black Edition – maailma esimene ventilaatorita ja eraldi graafikakaardiga kompaktsülearvuti

  Teedrajav Acer Switch 7 Black Edition on maailma esimene ilma ventilaatorita ja eraldi graafikakaardiga kaks-ühes sülearvuti, mille muutis võimalikuks Aceri uuendusliku Dual LiquidLoop™ ventilaatorita jahutussüstemi tehnoloogia kasutamine. Tänu võimsale 8. põlvkonna Intel Core i7 protsessorile ja NVIDIA® GeForce® MX150 graafikakaardile sobib see sülearvuti ideaalselt mahukate ülesannete täitmiseks, loomingulisteks töödeks ja sisu voogedastuseks. Kuna Switch 7 Black Editioni loomisel peeti silmas mobiilsust, on seade uskumatult universaalne, kaaludes ilma klaviatuurita alla 1,15 kg. Switch 7 Black Editioni nõtke ja kerge konstruktsiooni aluseks on tugeva ilme ja nägusa viimistlusega vastupidav alumiiniumkorpus.

  Switch 7 Black Edition on esimene Aceri toode, mis on varustatud automaatselt avatava ja sisse tõmmatava patenteeritud toega Acer AutoStand™, mille ühe käega käsitsemine on niisama lihtne, kui kokkuklapitava sülearvuti ekraani avamine ja reguleerimine.

  Tänu suurele 2256x1504 eraldusvõimega 13,5-tollisele IPS2-kuvarile pakub Switch 7 Black Edition teravat ja ergast vaatamiselamust laia vaatenurga alt. Switchi uusim mudel on varustatud Wacom EMR-tehnoloogiat kasutava sisseehitatud krihvliga, millel on 4096 survetundlikkuse taset, ja pliiatsi kaldetoega, mis võimaldab kontrollida pliiatsijoone kallet, laiust ja varjutust. Krihvel töötab akutoiteta ja on paigutatud elegantsesse kesta, mis annab kasutajale Windows Inkis senisest realistlikuma kirjutamis- ja joonistamistunnetuse.

  Windows Hellod toetaval Swift 7 Black Editionil on optikapõhine klaasialune sõrmejäljeandur funktsiooni POA (Power on Authentication - toite sisselülitamine pärast tuvastamist) kasutamiseks, mille abil saavad kasutajad kõigest ühe puutega seadme sisse lülitada ja kohe ka sisse logida.

  Swift 5 – äärmiselt kergesti kaasaskantav ilma võimsuses kompromisse tegemata

  Uus Swift 5 on mõeldud kasutajatele, kes ihkavad hõlpsat kaasaskantavust, töökindlat jõudlust ja stiilsust. Elegantne korpus kaalub alla 1 kg, sobides ideaalselt inimestele, kes on alati teel. Tark ja hoolikas materjalivalik hõlmab ülemise ja alumise katte ülikergeid magneesiumi-liitiumi sulameid ning peopesa tugiala vastupidavust tagavaid magneesiumi-alumiiniumi sulameid.

  8. põlvkonna Intel Core protsessori võimsust rakendav Swift 5 pakub aku 8-tunnise3 tööea juures erakordselt kiiret ja tundlikku kasutuselamust. Windows 10 ja 2x2 802.11ac traadita side ühendus võimaldab kasutajatel töötada liikvel olles tõhusalt kogu päeva – ja tänu taustvalgustusega klaviatuurile isegi öösel.

  Interaktiivne mitme puute tehnoloogiaga täis-HD IPS2 puuteekraan ja kitsa raamiga disain tagavad parima vaatamiselamuse. Acer TrueHarmony koos Dolby Audio™ Premiumiga aitavad saavutada võimsa ja selge heli ning Skype’i ärirakenduse sertifikaat tagab kvaliteetsed videokonverentsid ja Cortana suurepärase kasutuskogemuse.  Spin 5

  Kerge, kaasaskantav ja pilkupüüdvasse metallkorpusesse paigutatud Spin 5 on stiiliteadliku professionaalse kasutaja kindel valik igat liiki tööde tegemiseks ja meelelahutuse nautimiseks. Seadme universaalne ja muudetav vorm lubab kasutajatel sujuvalt vahetada sülearvuti, tahvelarvuti, kuvari ja volditud seadme režiime, tehes Spin 5-st täiusliku platvormi sisu loomiseks ja jagamiseks.

  Hõlpsalt kaasas kantava Spin 5 13-tolline mudel kaalub 1,5 kg ja on 15,9 mm paksune, selle 15-tolline sõsar kaalub veidi üle 2 kg ja on 17,9 mm paksune. Ehkki seade on kaasaskantav, on see võimas, sisaldades uusi 8. põlvkonna Intel Core’i protsessoreid, kuni 16 GB DDR4-mälu, kuni 13-tunnise4 tööeaga akut ja eraldi NVIDIA GeForce GTX 1050 graafikakaardi valikut 15-tollisele mudelile. Kõik see võimaldab Spin 5-l tulla toime intensiivse loomingulise tööga nagu graafiline disain ja videotöötlus. Seade pakub ka esmaklassilist meelelahutust tänu täis-HD kuva teravatele elutruudele värvidele.

  Suurepärase puutetundlikkusega terav 13- või 15-tolline kuvar töötab ka valikulise Acer Active Stylus krihvliga, mille uskumatu täpsus annab Windows Inkis töötamise ajal kasutajale parema kontrolli. Aceri universaalsuunaline ExoAmp antenn optimeerib Spin 5 antenni asendi ja tagab stabiilse traadita ühenduse signaali sõltumata seadme paiknemissuunast ja sellest, et antenn asub sülearvuti metallkatte all.

  Aceri TrueHarmony ja Dolby Audio Premium tehnoloogia ning kahe ettepoole suunatud kõlariga (mille nutikas paigutus välistab nende blokeerimise mis tahes kasutusrežiimis) pakub Spin 5 kristallselge ja kõikehaarava helielamuse. Skype’i ärirakenduse sertifikaadiga Spin 5-s on integreeritud neli ridamikrofoni koos kaugala kõnetuvastustehnoloogiaga, tänu millele on kasutajatel juurdepääs Cortanale kuni nelja meetri kauguselt. Nii saavad kasutajad kiiresti ja käed-vabalt otsida vastuseid erinevatele küsimustele, kontrollida ilma- või liiklusteateid, määrata meeldetuletusi, kuulata ülevaadet oma päevakavast ja palju muud – kõike vaid hääle abil.

  Hinnad ja saadavus

  Acer Switch 7 on saadaval Põhja-Ameerikas detsembrist hinnaga alates 1699 USA dollarit ning EMEA-piirkonnas detsembrist hinnaga alates 1999 eurot.

  Acer Swift 5 on saadaval Põhja-Ameerikas detsembrist hinnaga alates 999 USA dollarit, EMEA-piirkonnas detsembrist hinnaga alates 1099 eurot ning Hiinas novembrist hinnaga alates 7499 jüaani.

  Acer Spin 5 on saadaval Põhja-Ameerikas septembrist, nii 13- kui 15-tollised mudelid hinnaga alates 799 USA dollarit; ning EMEA-piirkonnas septembrist, 13-tolline mudel hinnaga alates 899 eurot ja 15-tolline mudel hinnaga alates 999 eurot.

  Täpsed tehnilised andmed, hinnad ja saadavus on regiooniti erinevad. Kui soovite lisateavet selle kohta, missugune on pakutavate toodete kättesaadavus, tehnilised andmed ja hinnad eri turgudel, pöörduge oma lähima Aceri kontori poole veebisaidil www.acer.com.

  Uusi tooteid esitleti täna IFA-s Saksamaal next@acer pressiüritusel, kus firma teatas mitme uue seadme ja lahenduse turule toomisest. Lisateavet leiate lehelt acer.com/nextatacer.

  Teave Aceri kohta

  Acer asutati 1976. aastal ja praegu on see üks maailma suurematest IKT-ettevõtetest, millel on esindused enam kui 160 riigis. Acer on pööranud oma pilgu tulevikku ning võtnud eesmärgiks luua maailm, kus riistvara, tarkvara ja teenused on omavahel põimunud, et pakkuda uusi võimalusi nii tarbijatele kui ka ettevõtetele. Aceri 7000 ja enam töötajat on pühendunud selliste toodete ja lahenduste uurimisele, väljatöötamisele, turundamisele, müügile ja toetamisele, mille abil kõrvaldada barjäärid inimeste ja tehnoloogia vahel (alates teenustele suunatud tehnoloogiatest kuni asjade Interneti ning mängimise ja virtuaalreaalsuseni). Lisateavet leiate veebilehelt www.acer.com.  Avalikud kontaktid
  Jan Trzupek Tel: +48 730 954 282 E-post: jtrzupek@wec24.pl

  © 2017, Acer Inc. Kõik õigused on reserveeritud. Acer ja Aceri logo on ettevõtte Acer Inc. registreeritud kaubamärgid. Muud kaubamärgid, registreeritud kaubamärgid ja/või teenusemärgid, kas viidatud või muul viisil esitatud, kuuluvad nende vastavatele omanikele. Kõiki pakkumisi võidakse ette teatamata või mingite kohustusteta muuta ja kõik pakkumised ei pruugi olla kõigi müügikanalite kaudu saadaval. Loetletud hinnad on tootja soovituslikud jaemüügihinnad ja need võivad regiooniti erineda. Lisandub käibemaks.
  1 Mõõtis SYSmark* 2014 SE (Second Edition) Inteli referentsplatvormil Inteli referentsplatvormil Intel® Core i7-8550U protsessor, PL1=15W TDP, 4C8T, Turbo kuni 4,0 GHz, mälu: 8 GB DDR4-2400, salvestusruum: Intel 600p SSD, Intel UHD Graphics 620, OS: Windows* 10 võrreldes eelmise põlvkonnaga: Intel® Core i7-7500U protsessor, PL1=15W TDP, 2C4T, Turbo kuni 3,5 GHz, mälu: 8 GB DDR4-2133, salvestusruum: Intel 600p SSD, Intel HD Graphics 620, OS: Windows* 10

  2 Kõik selles dokumendis mainitud kaubamärgid ja tootenimed hõlmavad nende vastavate ettevõtete kaubamärke ning neid kasutatakse ainult toodete kirjeldamiseks või tuvastamiseks

  3 Nimetatud aku tööiga põhineb MobileMark 2014® jõudlusrežiimi testil, kui traadita side ühendus on sisse lülitatud. MobileMark 2014 testi üksikasjad on saadaval veebisaidil www.bapco.com. Aku tööea hinnang on esitatud ainult võrdluseks. Aku tegelik kestvus sõltub mudelist, konfiguratsioonist, kasutusest, toitehaldussätetest, töötingimustest ja kasutatavatest funktsioonidest. Aja jooksul ja kasutamise käigus aku täisvõimsus väheneb.

  4 13-tollisel mudelil. Nimetatud aku tööiga põhineb MobileMark 2014® jõudlusrežiimi testil, kui traadita side ühendus on sisse lülitatud. MobileMark 2014 testi üksikasjad on saadaval veebisaidil www.bapco.com. Aku tööea hinnang on esitatud ainult võrdluseks. Aku tegelik kestvus sõltub mudelist, konfiguratsioonist, kasutusest, toitehaldussätetest, töötingimustest ja kasutatavatest funktsioonidest. Aja jooksul ja kasutamise käigus aku täisvõimsus väheneb.


  Download 66.81 Kb.
  Download 66.81 Kb.