Tisková zpráva První trída ve své tríde
Download 10.43 Kb.
Sana24.03.2017
Hajmi10.43 Kb.

Tisková zpráva
První trída ve své tríde
Digitální, lehké, mobilní, robustní a univerzální - nové svarovací prístroje TransPocket
Výkonnostní trídu elektrod 250/350 A a radu svarovacích prístroju WIG DC rozširuje nyní spolecnost Fronius o dva inovacní favority - TransPocket 2500 a 3500 udávají nová merítka. "Rezonancní inteligence" se stará o ideální charakteristiky a dostatecnou výkonnost pro vysoce stabilní svarovací oblouk, "vícenapetová rucní volba" nabízí maximální flexibilitu elektrického napájení, nízká hmotnost umožnuje vetší mobilitu a bohaté užitné vlastnosti poskytují ideální predpoklady pro nasazení na stavbách a ve výrobe.
Rezonancní inteligence znamená u svarovacích systému Fronius to, že regulacní velicinou všech výkonových parametru je oblouk. Rízení je plne digitální. Tak zustane oblouk vždy stabilní, i u sítových prívodu v délce 100 m, pri kolísajícím napetí nebo pri provozu s elektrocentrálou. Pro rozsah vstupního napetí (230, resp. 400 V) a volitelne jednofázové nebo trífázové sítové napájení (z cehož vyplývá celosvetová flexibilita napájení) je urcena funkce vícenapetové rucní volby. Komfort pri prenášení bez omezení je možný díky nízké hmotnosti 12,5, resp. 18 kg. Zvlášte potešující budou pro uživatele digitální uložené charakteristiky. Umožnují jednoduchou obsluhu a kvalitní presvedcivé pracovní výsledky. Vysoký komfort pri obsluze zajištují také ideální nastavení parametru zapalování pro všechny typy elektrod (rutilové, bazické nebo typu Cel). Funkce zapalování Soft Start pro bazické elektrody se spustí pri nízkém svarovacím proudu, aniž by se oblouk prerušil. Funkce Hot Start usnadnuje zapalování elektrod typu Cel a rutilových elektrod. Pomocí nové funkce Arc Force Control je možné bezpecne a plynule sváret pomocí elektrod s hrubým odkapem. Ovládací panel Comfort krome toho umožnuje synergický provoz: po nastavení typu elektrody jsou všechny další parametry k dispozici automaticky.
Mikroprocesorem rízený prubeh zarucuje pri zapálení dotykem behem metody svarování WIG (Wolfram-Inertgas, tj. wolfram - inertní plyn) presné pracovní výsledky. S funkcí TIG-Puls lze lépe pracovat s tavnou lázní ve stísnených prostorách a pri premostení spár. Funkce TIG-Comfort-Stop zvyšuje komfort pri práci a zamezuje prerušení oblouku na konci svaru: definovaný pohyb horáku automaticky snižuje svarovací proud.
S obema prístroji TransPocket muže uživatel také pohodlne svarovat pri použití dálkového ovládání. Hospodárnost a ekologická hlediska se zvyšují automatickým prepnutím do provozu Stand-by pri behu naprázdno. Tím lze dosáhnout znacných úspor energie. Snadná obsluha, univerzální nasazení a vysoká životnost prístroju TransPocket 2500 a 3500 jsou zárukou bezpecné investice i v budoucnosti.
Pocet znaku cca: 2.650
Obrázky:
1: Lehké, mobilní, robustní a univerzální jsou nové digitální svarovací prístroje TransPocket 2500 a 3500 od spolecnosti Fronius.
2: Také pri dlouhých sítových prívodech nebo pri kolísajícím napetí zajištuje rezonancní inteligence elektrodových svarovacích prístroju spolecnosti Fronius velmi stabilní oblouk.
Zašlete prosím autorský výtisk mezinárodní kontaktní osobe:

Fronius International GmbH, Marketing & komunikace,

paní Gudrun Miglbauer-Badurek, Günter-Fronius-Straße 1,

A-4600 Wels-Thalheim, tel. +43(0)7242/241 2630, fax: +43(0)7242/241 2670,e-mail: miglbauer-badurek.gudrun@fronius.com.

Download 10.43 Kb.
Download 10.43 Kb.

Bosh sahifa
Aloqalar

    Bosh sahifaTisková zpráva První trída ve své tríde

Download 10.43 Kb.