Elektronika lt lietuviškas elektronikos portalas
Download 8.26 Kb.
Sana30.03.2020
Hajmi8.26 Kb.
#9348

www.elektronika.lt

Elektronika.lt“ - lietuviškas elektronikos portalas
Turbūt jau dažnas interneto vartotojas, bent šiek tiek besidomintis naujausiomis elektronikos, informacinėmis ir telekomunikacijų technologijomis, žino ar yra girdėjęs apie šiai informacijai skirtą tinklapį www.elektronika.lt.

Šio informacinio portalo ištakos siejamos su dar 1999 metais KTU elektronikos ir informatikos studentų sukurtu naujosioms informacinėms technologijoms skirtu tinklapiu. Panašų, mėgėjiško pobūdžio, tinklapį sukūrė ir VGTU elektronikos fakulteto magistrantai. 2003-siais susitikus abiejų tinklapių autoriams, buvo nutarta suburti kuo daugiau šios srities specialistų bei tarpusavyje dalintis informacija. Tinklapis palaipsniui plėtėsi, didėjo patiekiamos informacijos įvairovė.

2005 metų pradžioje mėgėjiškas tinklapis apie elektroniką virto rimtu portalu, turinčiu pastovią bei nuolat didėjančią auditoriją Nors pagrindiniais šio tinklapio vartotojais išlieka informacinių technologijų, kompiuterinės bei ryšių technikos specialistai, „Elektronika.lt“ portalas nėra skirtas tik jiems. Naudingos informacijos čia taip pat ras tiek pradedantieji, tiek pažengę mėgėjai.

„Elektronika.lt“ projekto misija – būti jungiamąja grandimi tarp verslo atstovų, mokslo organizacijų ir vartotojų. Siekiame padėti skleisti informaciją apie naujuosius Lietuvos elektronikos srities pasiekimus bei dalintis užsienio informacinių technologijų specialistų patirtimi. Manome, kad tokiu būdu galima padėti portalo skaitytojams geriau orientuotis šių laikų aukštosiose technologijose.

Šiandien „Elektronika.lt“ portale galima rasti daug įvairios paskirties darbų: referatų, žinynų, teorinės medžiagos, principinių elektrinių schemų. Atsižvelgdami tiek į specialistų, tiek ir į pradedančiųjų poreikius, tinklapyje pateikiame įvairaus sudėtingumo informaciją – mokslinius, praktinius bei populiaria kalba parašytus pažintinius straipsnius. Teorinę medžiagą papildo ir aktualios technologijų, verslo, mokslo naujienos, ITT produktų apžvalgos, projektų pristatymai bei vertinimai. Be to, visus portale esančius straipsnius lankytojai gali komentuoti, o įdomios elektronikos temos aptariamos forumuose.

Siekiant suburti visus besidominčius aukštosiomis technologijomis, „Elektronika.lt“ tinklapyje pateikiamas Lietuvos elektronikos, IT ir telekomunikacijų paslaugas teikiančių įmonių katalogas. Šalia galima rasti ir nuorodas į kompanijų platinamos produkcijos kainininkus bei e-parduotuves. Džiugina ir tai, kad įmonės aktyviai prisijungia prie portalo veiklos bei lepina lankytojus specialiomis akcijomis. Kita vertus, reikia pažymėti, jog didžioji dalis medžiagos bei patarimų yra surinkta mūsų lankytojų iniciatyva.Pritaikydami naujausias technologijas tinklapio „Elektronika.lt“ palaikymui, sieksime lietuvių kalba populiarinti elektronikos bei informacinių technologijų pasiekimus bei bent iš dalies prisidėti prie modernios žinių ekonomikos kūrimo.

Visada laukiame Jūsų atsiliepimų, nuomonių bei pasiūlymų. Norinčius pasidalinti informacija ir prisidėti prie portalo vystymo, kviečiame rašyti redakcijai editor@elektronika.lt.

Download 8.26 Kb.
Download 8.26 Kb.

Bosh sahifa
Aloqalar

    Bosh sahifaElektronika lt lietuviškas elektronikos portalas

Download 8.26 Kb.