• Więcej informacji na: www.krugermatz.com https://www.facebook.com/krugermatz ***
 • Kontakt dla mediów
 • Słuchawki Kruger&Matz M5
  Download 0,94 Mb.
  Sana21.03.2017
  Hajmi0,94 Mb.
  #632

  Informacja prasowa
  Kruger&Matz LIVE 3+ – smartfon inny niż wszystkie
  Na rynku debiutuje właśnie Kruger&Matz LIVE 3+, smartfon, który łączy wyposażone w zaawansowane parametry techniczne modele z serii LIVE i dostępne do niedawna w ofercie modele DRIVE z dwoma bateriami. Zgodnie ze swoją nazwą, nowy smartfon daje swoim użytkownikom same plusy: ekran 5,2”, ośmiordzeniowy procesor wspierany 3GB pamięci RAM oraz kamerę 16 Mpix. Najważniejszą jednak cechą, która sprawia, że ten smartfon jest inny niż wszystkie są dwie baterie o łącznej pojemności 6000 mAh.


  Kruger&Matz LIVE 3+ wykorzystuje ośmiordzeniowy układ Qualcomm Snapdragon 615, wspierany zwiększoną do 3GB pamięcią RAM. Takie zestawienie gwarantuje płynną pracę systemu Android 5.1, a także szybkie uruchamianie zaawansowanych aplikacji i gier oraz filmów. Smartfon oferuje użytkownikom 32GB pamięci wewnętrznej na prywatne dane, a także daje możliwość jej rozbudowania za pośrednictwem karty micoSD.


  Nowy model z serii LIVE wyposażony został w ekran IPS 5,2”, w rozdzielczości Full HD, który doskonale odwzorowuje kolory oglądanych obrazów. Co więcej, wyświetlacz został dodatkowo wzmocniony hartowanym szkłem Gorilla Glass™ trzeciej generacji, przez co jest jeszcze bardziej wytrzymały i odporny na zadrapania. Dzięki wbudowanym dwóm kamerom, LIVE 3+ daje jeszcze większą frajdę z nagrywania i robienia zdjęć. Tym bardziej, że tylna kamera 16 Mpix została wyposażona w podwójną diodę doświetlającą, która świetnie sprawdzi się w momencie uwieczniania ważnych momentów w każdych warunkach.


  Jednak to, co najbardziej wyróżnia LIVE 3+ spośród dostępnych na rynku telefonów, to bateria o łącznej pojemności 6000 mAh. Innowacyjne rozwiązanie, jakie Kruger&Matz zastosował w LIVE 3+ sprawia, że można korzystać z zaawansowanych funkcji telefonu nawet przez kilka dni. Użytkownik ma wybór, może używać tylko jednej wbudowanej baterii o pojemności 2480 mAh lub korzystać jednocześnie z dodatkowego akumulatora o pojemności 3520 mAh i spokojnie cieszyć się możliwościami, jakie oferuje smartfon. Co ważne, w czasie gdy wbudowana bateria jest na wyczerpaniu, tę dodatkową można włożyć bez konieczności wyłączania telefonu i przerywania wykonywanych działań.
  Nowością wprowadzoną w LIVE 3+ jest też port USB typu C oraz dedykowany kabel USB 3.1, który umożliwia przesyłanie danych z szybkością dwukrotnie wyższą, niż miało to miejsce w przypadku standardowego microUSB. Zaletą tego rozwiązania, dzięki symetrycznej budowie złącza USB 3.1, jest też zmniejszone ryzyko uszkodzenia gniazda USB, w np. czasie częstego podłączania do komputera.
  W specyfikacji LIVE 3+ nie zabrakło też obsługi Internetu 4G LTE, funkcji Dual SIM, GPS + GLONASS, czy Bluetooth 4.0.
  Smartfon Kruger&Matz LIVE 3+ dostępny jest w oficjalnym sklepie na stronie www.krugermatz.com w cenie 999 zł.
  Więcej informacji na:

  www.krugermatz.com

  https://www.facebook.com/krugermatz

  ***

  Marka Kruger&Matz pojawiła się na polskim rynku w roku 2010, a historię jej powstania najlepiej oddają dwa słowa: pasja i marzenie. Kruger&Matz pragnie inspirować do życia pełnego wartości i pasji, a wprowadzając do oferty wyjątkowe i dostępne dla każdego produkty chce dać ludziom narzędzia do lepszego życia. Dlatego w portfolio produktów Kruger&Matz znaleźć można m.in. designerskie i zapewniające doskonałą jakość dźwięku słuchawki oraz sprzęt audio, a także nowoczesne rozwiązania mobilne jak tablety, czy smartfony. Kruger&Matz jest marką, która na kanwie wyznawanych wartości daje ludziom wybór. To od konsumenta zależy, czy kupi produkt, znanego światowego producenta, czy też wybierze spełniający te same funkcje i równie dopracowany technologicznie, a jednocześnie dużo tańszy produkt Kruger&Matz. Może warto sięgnąć po ten drugi, a zaoszczędzoną różnicę przeznaczyć na realizację swoich pasji?

  Produkty Kruger&Matz cieszą się ogromną popularnością wśród klientów, a świadczą o tym uzyskane na przestrzeni ostatnich kilku lat nagrody m.in. Laur Konsumenta „Odkrycie Roku 2013”, godło „Dobra marka 2014” oraz znak „Jakość Roku 2015”.

  Kontakt dla mediów:

  Anna Malitka-Babik, PR Manager Lechpol  (25) 685 00 75, 609 161 169, anna@lechpol.pl

  Download 0,94 Mb.
  Download 0,94 Mb.