• Info o artystach
 • :: Oficjalna strona artysty: www.rafalpoklad.of.pl
 • :: Oficjalna strona artysty: www.dj-gregg.xt.pl
 • Koncert Live [Music Rulez] Rafał Pokład feat. Dj gregg
  Download 38,5 Kb.
  Sana24.03.2017
  Hajmi38,5 Kb.
  #2001

  Koncert Live [Music Rulez] Rafał Pokład feat. DJ Gregg  Data: 8 maja 2007r. Klub Kontrasty Szczecin

  Adres Klubu: Ul. Wawrzyniaka 7a

  70-392 Szczecin


  Telefon: (+48) 91 4 210 216

  Bilety: 5 pln
  Booking NJOY the music: njoythemusic@gazeta.pl
  Artyści: (skład)

  Rafał Pokład Manager: Marta Leszek  DJ Gregg (Grzesiek Sobolewski)

  Info: Rafał Pokład i DJ Gregg (Grzesiek Sobolewski) duet dj’sko-producencki. 8 maja o 20:00 w szczecińskim Klubie Kontrasty odbędzie się koncert dwójki szczecińskich djów i producentów, którzy zaprezentują zarówno swoje muzyczne produkcje jak i inne kawałki oraz remixy znanych producentów. Celem imprezy jest promocja utworów i nowej płyty która już niebawem zostanie wydana przez jedno z wydawnictw. Na płycie znajdą się produkcje Rafała Pokłada i 2 jego utwory zremiksowane przez Gregga.
  Info o artystach:
  Rafał Pokład – Szczeciński DJ, producent muzyczny, na co dzień dziennikarz i prezenter radiowo telewizyjny. Pierwsze kroki w dziennikarstwie stawiał w Radio Złote Przeboje i Telewizji TVN 24. Później Telewizja Police w której prowadził autorski program muzyczny o tematyce m. in. klubowej. W jego programach wystąpiło wiele znanych gwiazd m. in. Kate Ryan, Arash, Velvet, Beats & Styles, Johan Gielen, Global Deejays, Dhany, Michael Parsberg/Safriduo. A z polskiej sceny muzycznej Doda Elektroda, Mandaryna, Jeden Osiem L, Reni Jusis, Krzysztof Kiljański, Mezo, Maciek Miecznikowski, Piotr Rubik. Jego produkcje obracają się głownie wokół stylu Techno Trance House Dance.
  :: Oficjalna strona artysty: www.rafalpoklad.of.pl
  Dj Gregg (Grzesiek Sobolewski) - Jest rodowitym Szczecinianinem. Muzyka jest jego pasją i sposobem na życie, grał w wielu klubach i prowadził serwis muzyczny. W Swoim życiu stworzył już ponad 50 remixów (niektóre do dziś grane są w radiach internetowych). Jego motto życiowe: „Play my records, keep dancing all night. 'Til you dancing with music...I've got reason to smile”. Jako Dj pracuje od ponad 2 lat. Swoją prawdziwą przygodę rozpoczął we Wrocławiu gdzie odkrywał tajemnice dj’ingu. Tajniki wiedzy poznawał i nadal poznaje od wielu znanych dj’ów i producentów muzycznych. Potrafi zagrać każda imprezę ale najchętniej gra czarną muzykę, old school disco oraz szybkie taneczne house’owe kawałki (w stylu vocal house, funky house, euro house oraz electro, tribal i progressive).
  :: Oficjalna strona artysty: www.dj-gregg.xt.pl
  Download 38,5 Kb.
  Download 38,5 Kb.

  Bosh sahifa
  Aloqalar

      Bosh sahifa  Koncert Live [Music Rulez] Rafał Pokład feat. Dj gregg

  Download 38,5 Kb.