• Jednocześnie informujemy , że odpowiedzi na zadane pytania są częścią integralną z postanowieniami SIWZ.
 • Odpowiedzi nr 1 Dotyczy : postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę wyrobów I materiałów eksploatacyjnych dla sor szpitala Powiatowego w Zawierciu. Numer postępowania zp/PN/83/2015. Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane w bzp w
  Download 18,61 Kb.
  Sana24.03.2017
  Hajmi18,61 Kb.
  #2034

  Zawiercie, dnia 23.12.2015 r.

  Odpowiedzi nr 1

  Dotyczy : postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę wyrobów i materiałów eksploatacyjnych dla SOR Szpitala Powiatowego w Zawierciu. Numer postępowania ZP/PN/83/2015. Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane w BZP w dniu 16.12.2015r. pod numerem 185245 – 2015 r. zmienionego ogłoszeniem opublikowanym w dniu 23.12.2015r. pod numerem 188661-2015r.  Jednocześnie informujemy, że odpowiedzi na zadane pytania są częścią integralną z postanowieniami SIWZ.

  Lp.

  Treść pytania

  Treść odpowiedzi

  1.

  Dotyczy : pakietu nr 4- Elektrody

  Czy Zamawiający wymaga dostarczenia elektrod neutralnych dwudzielna z połówkami symetrycznymi o równej powierzchni , z całkowicie odizolowanym elektrycznie i mechanicznie od obu połówek elektrod pierścieniem ekwipotencjalnym. elektroda wykonana na podłożu z włókniny przepuszczalnej dla powietrza. Taka konstrukcja zapewnia prawidłowa pracę systemu zabezpieczającego NESSY w aparatach ERBE będących w posiadaniu zamawiającego.  TAK - Zamawiający dopuszcza

  2.

  Dotyczy : pakietu nr 4- Elektrody

  Czy Zamawiający wymaga dostarczenia elektrod ,dla których producent udzielna pisemnej gwarancji bezpieczeństwa pracy oraz zapewnia pokrycie odszkodowania z własnej polisy ubezpieczeniowej do odpowiedzialności cywilnej w przypadku nieprawidłowej współpracy elektrod z systemem zabezpieczającym NESSY w aparatach będących w posiadaniu Zamawiającego.

  Jednocześnie jako producent diatermii ERBE chcielibyśmy poinformować iż stosowanie nieoryginalnego wyposażenia do diatermii ERBE umożliwia szybsze wyeksploatowanie , uszkodzenie np. gniazd przyłączeniowych oraz możliwość powstania nieprawidłowej pracy aparatów w tym systemu zabezpieczającego NESSY. Firma ERBE nie bierze odpowiedzialności za uszkodzenia aparatów powstałe w wyniku stosowania nieoryginalnego wyposażenia lub nieprawidłową pracę generatorów oraz systemu zabezpieczającego NESSY spowodowaną wyżej wymienionym wyposażeniem. Takie naprawy nie podlegają naprawom gwarancyjnym.


  TAK – Zamawiający wymaga.

  3.

  Dotyczy : pakietu nr 4 - Elektrody

  Czy ze względu na wielkość opakowania zbiorczego , 1 op. =50 szt. elektrod neutralnych , Zamawiający zwiększy ilość wymaganych elektrod z 240 na 250 szt.?

  Zaproponowana ilość nieznacznie odbiega od wymaganej a może mieć duże znaczenie logistyczne dla Wykonawcy


  Nie – zamawiający podtrzymuje zapisy SIWZ.

  4.

  Dotyczy : pakietu nr 4- Elektrody

  Zwracam się z prośbą o doprecyzowanie jakich dokładnie elektrod oczekuje Zamawiający, lub podanie referencyjnych numerów katalogowych np. firmy ERBE  Zamawiający wymaga elektrod jednorazowych, neutralnych o powierzchni 85 cm2, z pierścieniem ekwipotencjalnym 23 cm 2 z kablem przyłączeniowym o dł. 4 m lub równoważne.

  5.

  Dotyczy : pakietu nr 5 - Elektrody

  Zwracam się z prośbą o doprecyzowanie jakich dokładnie elektrod oczekuje Zamawiający, lub podanie referencyjnych numerów katalogowych np. firmy BOWA  Zamawiający wymaga zaoferowania elektrod neutralnych jednorazowego użytku, o dzielonej powierzchni przewodzącej 90 cm 2, podłoże wykonane z wodoodpornej , elastycznej pianki, o powierzchni przewodzącej pokrytej hydrożelem przyjaznym dla skóry , pierścieniem bezpieczeństwa gwarantującym równomierny rozkład prądu.

  6.

  Pakiet nr 2

  Czy Zamawiający dopuści do przetargu obwód pacjenta do respiratora transportowego F 60 zbudowany z rur karbowanych i i posiadający wszystkie niezbędne dodatkowe akcesoria.  TAK – Zamawiający dopuszcza

  p .o .Dyrektor ds. Lecznictwa

  Szpitala Powiatowego

  w Zawierciu

  ……………………………………

  dr n. med. Sławomir Milka

  Download 18,61 Kb.
  Download 18,61 Kb.

  Bosh sahifa
  Aloqalar

      Bosh sahifa  Odpowiedzi nr 1 Dotyczy : postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę wyrobów I materiałów eksploatacyjnych dla sor szpitala Powiatowego w Zawierciu. Numer postępowania zp/PN/83/2015. Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane w bzp w

  Download 18,61 Kb.